O nás

Školicí a výcvikové středisko Lezectví.cz vzniklo v roce 2003 sloučením dosud samostatných aktivit Miroslava Šamši a Ondřeje Belici, kteří v té době prováděli výškové práce anebo školili jako externí instruktoři pro jiné subjekty. Záměrem bylo poskytnout pracovníkům a záchranářům vykonávajícím činnosti ve výškách a nad volnou hloubkou kvalitní výcvik bez kompromisů. Legislativní změny po roce 2005 zapříčinily chaos v přístupu a provádění kurzů pro práce ve výškách. Proto jsme zahájili jednání s mezinárodní asociací IRATA, což se z důvodů, že IRATA nerespektuje místní podmínky a právní předpisy ČR, ukázalo jako krok špatným směrem. Vytvořili jsme tedy obsahové standardy kurzů, podle nichž s drobnou obměnou, školíme dodnes.
V roce 2013 jsme stáli u vzniku CRAA – České asociace pro aktivity a práce ve výškách a podíleli jsme se na vzniku Standardů CRAA pro vzdělávání, při čemž jsme vycházeli z našich stávajících.
Svým zákazníkům nabízíme kromě individuálního přístupu hlavně své znalosti, dovednosti a zkušenosti. Přece jen zkušenosti s činnostmi ve výškách a nad volnou hloubkou získané za více než dvacet let, získá člověk jen za více než dvacet let, co se jim věnuje. O své poznatky se však může podělit a frekventanty kurzů na činnost řádně připravit…

CERTIFIKÁTY

Výdělečná činnost

Osvědčení Martin Šamša

Osvědčení Miroslav Šamša

Osvědčení Ondřej Belica

PROČ S NÁMI

Proč s námi

Ve výstavbě…

NAŠE VIZE

Naše vize

Ve výstavbě…

NÁŠ TÝM

Ondřej Belica

Miroslav Šamša

Martin Šamša

Spolupracovníci